ELEGANCE

Warsztaty – pomysł na….jesienne dni

Latem nie było problemu z nudą w wolnym czasie – czekała na nas cudowna pogoda, jeziora, biwaki, ogniska. Niestety, te piękne miesiące już się skończyły. Za oknami przeważnie deszcz, czasami już ze śniegiem, a temperatury nie nastrajają do spacerów czy innej aktywnej rozrywki.

Mimo wszystko przekonałam się, że są osoby, które pomimo tak niesprzyjającej aury wzbogacają swoją duszę poprzez rozwój- czego dowodem były warsztaty stylizacji paznokci, które odbyły się 14.11. 2010 roku w Olsztynie – stolicy krain tysiąca jezior. więcej »

Elegance na targach „Uroda 2010” w Gdańsku

Już po raz trzynasty Gdańsk na Międzynarodowych Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich „URODA” zgromadził ponad 100 wystawców, którzy w profesjonalny sposób prezentowali swoje marki, programy edukacyjne jak i nowości z danej dziedziny. W tej branżowej „imprezie” nie zabrakło firmy Elegance.

Podczas prezentacji pracy Instruktorki Barbary Dygas – Vice Mistrzyni International Nail Art Championship 2008 zostały przedstawione produkty firm: INM, LeChate, marka żeli Nobility do naturalnej płytki paznokcia oraz lakiery Misa. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się więcej »

Pokaz w Olsztynie

Kontynuując cykl pokazów szkoleniowych organizowanych przez firmę Elegance- spotkaliśmy się 11 lipca 2010r. w Olsztynie, gdzie prym wiodły zdobienia akrylowe, żelowe a także najnowsza metoda „one stroke” na nowych kształtach paznokci. Pokaz stylizacji paznokci, przeprowadzony przez dyplomowaną Instruktorkę Elegance, Vice Mistrzynię Nail Art Championship – Barbarę Dygas oraz dyplomowaną Instruktorkę Akademi Paznokcia – Joannę Hęcką odbył się w w przepiękny niedzielny dzień w Villa Palce.

więcej »

Pokaz w Zawierciu

Wszystkie Panie Stylistki aspirujące do perfekcji w dziedzinie stylizacji paznokci, praktykujące w zawodzie i jednocześnie pasjonatki piękna kobiecych dłoni; kobiety oraz dziewczyny którym ambicja nie pozwala „stać w miejscu” a także Panie, które pragną być na bieżąco z nowymi trendami w modzie pazurkowej spotkały się 16 maja 2010 roku w Zawierciu na pokazie zorganizowanym przez firmę Elegance przy współpracy z właścicielką firmy oraz Centrum Szkoleniowego Yasmin, dyplomowanym Instruktorem Elegance – Joanną Parysz. więcej »

Warsztaty z Mistrzynią Nail Pro 2007 Rachel Mouritsen

6 grudnia redakcja pisma „Paznokcie” w warszawskim hotelu Victoria zorganizowała VIII Międzynarodowy Kongres i Targi Pielęgnacji Paznokci. Przy tej okazji uczestnicy konferencji skorzystali z możliwości uczestniczenia w  warsztatach, przeprowadzonych w hotelu Mercure  przez firmę Elegance, które odbyły się 7 grudnia 2009 roku. Spotkanie miało na celu doskonalić techniki  przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową. Gościem specjalnym byla Mistrzyni NaipPro 2007 Rachel Mouritsen, Międzynarodowy Instruktor INM z USA. Dodatkowo do współpracy została zaproszona Instruktorka Elegance, Vice Mistrzyni International Nail
Art Championship 2008- Barbara Dygas. więcej »